Szerencse: 12 milliót nyert egy gyöngyösi fogadó a foci eb-nek köszönhetően
A 26. hét első felében – a hétfőtől szerdáig terjedő időszak során – érvényben lévő tippmix-, és tippmixpro-kínálat legmeghatározóbb eseményei természetesen a labdarúgó Európa-bajnokság nyolcaddöntői voltak.
Zseniális módon megalkotott tippsorból nem volt hiány az általunk vizsgált időszak során, így a legügyesebb fogadóknak szentelt szekciónk kívánkozik írásunk élére, kezdve egy gyöngyösi tippmix-játékossal, aki 2-es kötését 200 forintos téttel, azonnal hatszor is átfuttatta a terminálon, amivel végül 6x2 000 000, azaz összesen 12 millió forintos kifizetést regisztrált.
Labdarúgás Horvátország - Spanyolország 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország – Svájc 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes
Egy budapesti tippmix-fogadó szintén 200 forintos téttel bocsátott játékba 2-es kötését, méghozzá rögtön három alkalommal, amely makulátlanságából fakadóan 3x2 000 000 forintos, tehát összesen 6 millió forintos kifizetést eredményezett.
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország – Svájc Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Egy gyulai sportfogadó 100 forintos alaptéttel, 900 forintos össztéttel állította össze 2/6-os kombinációját, ami tökéletességéből fakadóan végül 4 millió 818 ezer forintos nyereményt jelentett számára a *-gal jelölt kötéstiltások ellenére is.
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* 1X2 + Gólszám 3,5 Döntetlen És Több 19,00 Nyertes
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország – Svájc** Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország – Svájc** 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország – Svájc** 1X2 + Gólszám 3,5 Döntetlen És Több 20,00 Nyertes
Egy nyíregyházi tippmix-fogadó is a horvát – spanyol, valamint a francia – svájci párharcok bizonyos fogadási lehetőségeiből álmodta meg 2/8-as kombinációját – *-gal jelölt kötéstiltásokat is tartalmazva –, amelynek feladásakor 50 forintos alaptétet, 800 forintos össztétet kockáztatott. Ugyan két rontott tipp is szerepelt szelvénysorán, ennek ellenére is 2 millió 409 ezer forintos kifizetésnek örülhetett.
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* 1X2 + Gólszám 3,5 Döntetlen És Több 19,00 Nyertes
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Labdarúgás Horvátország – Spanyolország* Pontos Végeredmény Döntetlen 2:2 19,00 Vesztes
Labdarúgás Franciaország – Svájc** 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország – Svájc** Pontos Végeredmény Döntetlen 2:2 20,00 Vesztes
Labdarúgás Franciaország – Svájc** Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország – Svájc** 1X2 + Gólszám 3,5 Döntetlen És Több 20,00 Nyertes
Egy budapesti tippmix-játékoshoz köthető az egyik legszemfülesebb élő szelvény megalkotása, hiszen 1 500 forintos téttel megálmodott 3-as kötését kétszer is játékba adva 2x355 081 forintot, vagyis összességében 670 162 forintot nyert.
Labdarúgás Szputnyik Recsica – Vityebszk (Élő) 1X2 Szputnyik Recsica 9,25 Nyertes
Labdarúgás Rosztov – Rjazany (Élő) (Női) 1X2 Döntetlen 3,45 Nyertes
Labdarúgás Vittsjö – Djurgarden (Élő) (Női) 1X2 Djurgarden 7,00 Nyertes
A TippmixPrón is jelentős nyereményekre tettek szert a hétfői eb-nyolcaddöntőkre szemfüles tippeket leadó játékok. Az egyik tippmixpro-fogadó „Pontos végeredmény” piacokból megalkotott 2-es kötését adta fel 100 forintos téttel, mindjárt hatszor is, így a 3-3-as döntetlenek révén 6x1 000 000, tehát mindent figyelembe véve 6 millió forintos számlagyarapodást regisztrált.
Labdarúgás Horvátország - Spanyolország Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Labdarúgás Franciaország - Svájc Pontos Végeredmény Döntetlen 3:3 100,00 Nyertes
Egy másik internetes sportfogadó is elégedett lehetett szelvényével, ugyanis 100 forintos tétre 1 millió 102 ezer 500 forintos nyereményt jegyzett 2-es kötésével.
Labdarúgás Franciaország - Svájc 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 105,00 Nyertes
Labdarúgás Horvátország - Spanyolország 1X2 + Gólszám 4,5 Döntetlen És Több 105,00 Nyertes
Nem meglepő, hogy a tippmix-, és tippmixpro-kínálatok legtöbb kifizetett nyereményét tömörítő rangsorunk számai között is kiemelkedő adatokat találunk, kezdve a Franciaország – Svájc csatával, ami 648,52 millió forintos kifizetést generált – a kiegészítő lehetőségek révén nyert összegeket is figyelembe véve. A Horvátország – Spanyolország nyolcaddöntő 553,46 millió forinttal gazdagította a jól tippelőket, az Anglia – Németország csúcsrangadó pedig 174,28 millió forintos nyereménnyel járt együtt. A Svédország – Ukrajna eb-ütközet közel 170 millió forintos kifizetéssel párosult, miközben élbolyunkat egy wimbledoni teniszmérkőzés, az F. Tiafoe – V. Pospisil összecsapás teszi teljessé, majdnem 56 millió forintos nyereményével.
Az Európa-bajnokság egyenes kieséses szakaszának mérkőzései a legnépszerűbb Tippmix-, és Tippmixpro-események toplistáján sem találtak legyőzőre. A Franciaország – Svájc párosítás 1 millió 35 ezer 239 fogadáskötést generálva végzett az élen, alig megelőzve az 1 millió 24 ezer 145 szelvényen feltűnő Anglia – Németország derbit. A Svédország – Ukrajna nyolcaddöntő 1 millió 13 ezer 675 fogadással járt együtt, miközben a Horvátország – Spanyolország találkozó 960 ezernél is többször sarkallta tippelésre a fogadókat. egy norvég bajnoki zárja rangsorunkat, ugyanis a Rosenborg – Haugesund mérkőzés majdnem 286 ezer fogadáskötéssel járt kéz a kézben.
Az Európa-bajnoki nyolcaddöntők talán legparázsabb párosítását, az Anglia – Németország (2:0) összecsapást választottuk kiemelt eseménynek is, amely kapcsán az „1X2” piacra tett tippek 33 százaléka volt nyertes, 2,46-os nyereményszorzó mellett.
A „ki jut tovább?” fogadási lehetőségre tippelők között már a játékosok 57 százaléka remélte Anglia 8 közé kerülését, amelyért 1,77-es odds járt, míg a „Büntetőlap-szám 4,5” sorra fogadást kötők 86 százaléka örülhetett 2,78-as szorzónak. A fogadók 99 százalékos találati arányt jegyeztek a „2. félidő – Gólszám 1,5” piacon, ahol a jó megérzésért 2,13-as nyereményszorzó volt a jutalom.
Fogadási érdekességeket nem kezdhetjük mással, mint az eb eddigi legőrültebb napján, a hétfőn letudott nyolcaddöntőkkel, amelyek mindegyike 3-3-as eredménnyel zárult a rendes játékidő lefújásakor. Először a Horvátország – Spanyolország mérkőzésen alakult ki a 3-3-as döntetlen, miután a horvátok 1-3-as hátrányból tudtak egyenlíteni: a beérkezett tippek 25 százaléka várt „remit” az „1X2” piacon, 3,80-as szorzóért.
A rendes játékidőt követően már csak spanyol gólokat láthattak a nézők Koppenhágában, ráadásul rögtön kettőt, így végül 5-3-ra győztek Moratáék a hosszabbításban, ami a „Ki jut tovább?” fogadási soron majdnem 23 ezer tippet varázsolt helyessé, 1,27-es oddsért.
A Franciaország – Svájc mérkőzés is rendkívül változatos volt, Svájc szerzett vezetést, majd Franciaország vezetett 3-1-re is, hogy végül mégis 3-3 álljon az eredményjelzőn 90 perc elteltével. A tippek 12 százaléka várt ikszet 3,75-ös nyereményszorzóért, míg a „Mérkőzés alakulása” piacon a helyes tipp („Vendég szerzi az 1. gólt és döntetlen”) 9,00-s oddsot is érhetett. A 2. félidő egészen szenzációsan alakult, hiszen 3 francia gólt követően 2 svájci találat is született, így a „2. félidő - Mindkét csapat szerez gólt?” fogadási sorra beérkezett tippek 100 százaléka lett jó, 3,65-ös szorzó mellett.
Kedden a Svédország – Ukrajna találkozó is hosszabbításba torkollt, ahol a végkimenetelre leadott tippek közül majdnem 90 ezer várt ikszet, 3,20-as oddsért. Már az első félidőben megtörtént a gólváltás, így az „1. félidő – 1X2” fogadási során kötött tippek 76 százaléka volt tökéletes 1,97-es szorzóért. Az ukránok vezető gólját Zinchenko, az egyenlítő találatot pedig Forsberg szerezte: az ukrán gólja 9,00-s, a svédé pedig 4,00-s oddsot ért. A találkozó végül a hosszabbítás utolsó perceinek egyikében eldőlt, méghozzá az ukránok javára, így a „Lesz hosszabbítás+Lesz gól a hosszabbításban?” sorra tett fogadások 99 százaléka párosult 4,70-es szorzóval.
Argentína egy 4-1-es, Bolívia fölött aratott sikerrel zárta a Copa America csoportkörét, többek között Messi duplájának is köszönhetően - az argentin zseni góljában bízók 1,60-as oddsnak örülhettek. A „Hendikep 1:0” piacon a legalább kétgólos argentin sikerben reménykedők (a tippek 63 százaléka) 1,35-ös szorzót jegyeztek. Az első félidőben 3, míg a másodikban 2 gól született, így a „Mindkét félidőben több, mint 1,5 gól lesz?” piac helyes kimenetele az „Igen” lett – a tippek 98 százalékának ez 2,98-as nyereményszorzót ért.
Uruguay a 2. helyen végzett az A csoportban, ugyanis Paraguay-t 1-0-ra tudta legyőzni, ami a végkimenetelre kötött fogadások 72 százalékát tette helyessé, 1,83-as oddsért. A győztes találatot Cavani szerezte büntetőből (a támadó gólja 3,00-s szorzóval járt együtt), a „Pontos végeredmény” fogadási sor helyes tippje („Uruguay 1:0”) pedig 4,55-ös nyereményszorzót jelentett.
Az őrült mérkőzéseket hozó hétfői Eb-nyolcaddöntők a legmagasabb nyerő oddsok között is főszerepet követlenek maguknak. A Horvátország – Spanyolország párosítás „Pontos végeredmény” piacának nyertes tippje („Döntetlen 3:3”) ugyanúgy 100,00-s szorzót jelentett, mint a Franciaország – Svájc Eb-csata „1X2 + Gólszám 4,5” sorának tökéletes megérzése („Döntetlen és több”).
A Copa America A jelű csoportját Argentína válogatottja nyerte, amit az ezen outright fogadásra tippelők 98 százaléka várt. Lionel Messiék csoportelsőségéért 1,63-as volt a legmagasabb, 1,05-ös pedig a záró odds.
Fucsovics Márton Wimbledonban letudott mérkőzései kiemelt figyelmet kaptak a magyar eseményekre fogadni kívánók körében. Legjobb férfi teniszezőnk előbb az olaszok szupertehetségét, Sinnert múlta felül 4 játszmában (a találkozó nyertesére kötött 16 755 tippből 3 247 ért 2,57-es nyertes szorzót), majd a 2. fordulóban a cseh Vesely 6:3, 5:4-es Fucsovics-előnynél feladta a mérkőzést (a 22 794 tipp 92 százaléka párosult 1,60-as oddsszal). Babos Tímea számára gyors véget ért a füves pályás Grand Slam-torna egyéni viaskodása, hiszen az orosz Blinkovától 2 játszmában kapott ki (a 12 636 tippből 10 042 járt együtt 1,57-es nyereményszorzóval).
Az FTC labdarúgócsapata folytatta felkészülését a 2021/22-es évadra, méghozzá egy DAC elleni 1-0-s győzelemmel (a 22 028 tippből 7 956 volt jó, 1,23-as szorzó mellett).
Forrás: Szerencsejáték Zrt/fortunaweb.hu
hírek innen, onnan
2027-ben új élőszereplős filmmel tér vissza A Gyűrűk Ura
A 2027-es The Hunt for Gollum új élőszereplős korszakot indít A Gyűrűk Ura világában.
Nyáron hetekig friss marad a vágott virág, de csak ha így teszed bele a vázába
Nyáron remekül fel tudja dobni az asztalt egy kis vágott virág, de mit tegyünk, hogy sokáig friss maradjon?
Tanárok molesztáltak gyerekeket egy iskolában – letartóztatták őket
Elfogták, őrizetbe vették, a bíróság pedig letartóztatta azt az 57 éves férfit és 55 éves nőt, akik tanárként gyerekeket...
Így lett Szoboszlai Dominik és Buzsik Borka gyerekkori ismeretségéből szerelem
Sokan nem tudják, hogy Szoboszlai Dominik és a felesége már gyerekként is ismerte egymást.
A Samsung SDIH a gödi lakosokkal együttműködve valósítja meg környezetvédelmi akciótervét
A Samsung SDI Hungary (Sdihu) átfogó intézkedéscsomag megvalósítását jelentette be, amellyel erősíteni kívánja az együttműködést...
Strukturális fordulat előtt állhat a budapesti irodapiac
A budapesti irodapiacon növekedhet az igény a jó minőségű, modern irodákra, ami a beruházásokat is élénkítheti, az üresedési ráta...
Új sorozat készít a Netflix, nem is akármilyet
A Netflix sorozatot fejleszt Hannah Grace Icebreaker című bestseller regényéből.
Így hozhatod ki a legjobb hangfelvételt az iPhone-ból
Külső mikrofon és speciális alkalmazás adja a legjobb iPhone-hangminőséget.
Bírságok tömkelege lesz postázva: pár napja maradt a kertes házak tulajdonosainak
A kerítés mögött burjánzó gaz nem magánügy: ha parlagfű nő benne, a hatóság szerint már közegészségügyi kockázat. A következő...
Fordulat a devizaváltásban – Az idei nyaraláshoz már a hazai bankoknál kaphatunk olcsóbban eurót?
Hosszú éveken át élt alapvetésként a köztudatban, hogy ha euróra vagy más külföldi pénznemre van szükségünk, a neobankok kínálják...
A paprika emiatt áll meg a fejlődésben - a gyökérproblémák is gyakoriak nyáron
Paprika-termesztés közben megállt a növekedés? A nyári gyökérproblémák, a hideg talaj és a gyökérstressz is okozhatja! Mutatjuk,...
Sok készpénzt tartasz otthon? Baj lesz belőle.
Sokan még mindig úgy érzik: az a pénz van igazán biztonságban, amit otthon, kézzel fogható formában tartanak. Egy boríték a fiók...
Sport
Jön az egyik topfavorit első meccse a futball-vb-n – Itt a mai program
Négy meccsel folytatódik magyar idő szerint hétfő este, kedd hajnalban a futball-világbajnokság.
Egyetlen lépésre került az álomigazolástól a Ferencváros
Egy szerződésbontás a kulcs.
Világklasszist vesz a Real Madrid, felrobbanhatnak dühükben az FC Barcelonánál
Az üzlet értéke meghaladja az 50 millió eurót.
Itt a vb legnagyobb sokkja: A vb-esélyes spanyolok nem tudták legyőzni a torna egyik leggyengébb csapatát
Óriási bravúr Zöld-foki-szigetektől.
Egy élő Nostradamus megjósolta, melyik csapat nyeri a foci-vb-t
Újabb merész látomással állt elő Athos Salomé, a brazil médium.
Szoboszlai egy bombázóval ment nyaralni, nagy változásról kapott híreket Angliából
A Liverpool FC és a magyar válogatott sztárja a napsütötte Toszkánában nyaralhat a világbajnokság helyett.
Hívta a Real Madrid és az FC Barcelona, végül a Manchester Citynél ír alá
Izgalmas hetei voltak a világklasszis védőnek.
Ez kimarad a tévéből minden meccs közben a foci vb-n, megmutatták a 2026-os torna legnagyobb extráját
Nagyon érdekes újdonságot mutattak be a foci-vb kapcsán.
Magyar játékosra figyelt fel a Bayern München
Nagy esélyt kap a debreceni támadó.
Mélyütés és sokk: Megfelezik az NB II-ben az MLSZ-pénzeket
A csakfoci.hu információi szerint hétvégén kapták meg az NB II-es klubok az MLSZ tájékoztatását a 2026/2027-es idényre járó központi támogatásokról. A szövetség által e-mailben kiküldött dokumentum több egye
Fradi: A dupla fizetés döntött Abu Fani klubváltásáról
Mohammed Abu Fani nyári távozása jelentős veszteség az FTC számára, szerb forrásaink szerint az izraeli középpályás döntésében az anyagi szempontok jelentős szerepet játszottak.
Brutális kezdőcsapatot rakott össze José Mourinho a Real Madridnál
Mutatjuk, milyen felállás várható.
Bulvár
Komoly változás a Fideszben, pedig alig telt el pár óra a tisztújító kongresszus után
Fontos naphoz érkezett a Parlament, amely komoly változásokat indíthat be.
Szoboszlai egy bombázóval ment nyaralni, nagy változásról kapott híreket Angliából
A Liverpool FC és a magyar válogatott sztárja a napsütötte Toszkánában nyaralhat a világbajnokság helyett.
Egy elfeledett szervünk állapota előrejelzi, meddig élhetünk - A tudósokat is meglepte
Ez az immunszervünk megjósolja, milyen sokáig életünk.
Stumpf István már tíz éve figyelmeztette Orbánt
Polt Péternek és Sulyok Tamásnak is tanuláságos lehet, amit a volt alkotmánybíró írt.
Vitézyék közbeléptek: mégsem szerződik a MÁV a Tiborcz-hoz tartozó céggel 1,2 milliárdért
De hosszú távon nem biztos, hogy lesz más megoldás vonatpótlásra.
„A kötél. A kötél.”: Halálba dobták a 21 éves egyetemista lányt a 40 méter magas hídról
Felfoghatatlan tragédia rázta meg Brazíliát, amikor egy fiatal egyetemista lány a mélybe zuhant egy extrém ugrás során. A szervezők elfelejtették rögzíteni a biztonsági kötelet, a lány szörnyethalt.
A kormány elismerte: nem volt a legszerencsésebb, hogy azt írták, Orbán a sajátjainak is hazudott
Jámbor András volt képviselő kritikájára reagáltak.
Bayer Friderika a 94-es Eurovízió sztárja volt: bérelt házban lakik Nógrád megyében
Emlékszel a Kinek mondjam el vétkeimet? című slágerre? Ezzel tört be Bayer Friderika az 1994-es Eurovíziós Dalfesztiválon.
Döntött a miniszterelnök: teljesen kitiltják a 16 év alattiakat a közösségi oldalakról
A miniszterelnök a nemrég bejelentett intézkedést úttörő lépésnek nevezte, és egyértelművé tette, hogy nem hajlandó engedni a technológiai vállalatoknak, ha azok ellenállnak.
Új tilalom lépett életbe a Balatonnál: sokan túlzásnak tartják a korlátozást
Mostantól tilos kutyát sétáltatni a zamárdi strandon, a parti sétányról pedig kitiltottak minden közlekedési eszközt.
8 megyét moshat el a zivatar: nem csak a jégeső miatt figyelmeztetnek
Változékony időjárással kezdődik a hét Magyarországon: hétfőn egy átvonuló hidegfront hatására több térségben is kialakulhatnak záporok és zivatarok, amelyek helyenként erősebb kísérőjelenségekkel érkezhe
Volt szó a kamatstopról is, majd betoppant az ülésterembe Lázár János, Magyar Péter hozzá beszélt
A KDNP szónoka „túszejtőként” beszélt a kormányfőről, A Mi Hazánké részben megdicsérte a közmédiás kormányterveket, a fideszes vezérszónok pedig várja, hogy munka legyen, ne pedig személyeskedés, mert szer

- Csökkent a gázolaj ára
- Leszakadt egy vasúti felsővezeték Érdnél, jelentős késésekre kell számítani
- NAV: sok változást hoz a jövedéki szabályozásban az új törvény
- Az E.ON nevével visszaélve téveszthetik meg a lakosságot
- Így úszható meg a hosszú várakozás a horvát autópálya-kapuknál
- A talált madárfiókák többsége nem árva, nem szorul megmentésre, ne szedjük össze őket!
- Már csak pár napig lehet pályázni az ingyen falfestékre
- Hosszú hétvégi változások, kedvezmények a vasúton
- Díjmentes a visszaút a Győrkőcfesztiválról
- Online térképen láthatóak a tervezett áram- és gázszünetek az E.ON oldalán
- Nagy összegű készpénzzel érkezik az Európai Unióba? Akkor erre figyeljen!
- Lezárásokra, forgalomkorlátozásokra kell készülni ma és holnap Budapesten
- Óvjuk adatainkat úgy, mint a pénztárcánkat


