Ezt olvasta már?


A Veolia Magyarország lett az év egyik legvonzóbb munkahelye

Kihirdették a világ legnagyobb márkakutatásának, a Randstad Employer Brand Research-nek a magyarországi eredményeit, amely szerint a hazai munkavállalók 2022-ben a Veolia Energia Magyarország Zrt.-t választották a legvonzóbb munkahelynek az energetika és közműszolgáltatás szektorban.

A vállalat több mint 30 éves szakmai tapasztalattal a hazai energia-, víz- és hulladékgazdálkodási piac egyik vezető szereplője, és több mint 3000 dolgozó számára biztosít stabil és hosszú távú munkalehetőséget.

 

Az idei évben is kiosztották a Randstad Award díjakat, amellyel a legnépszerűbb munkáltatókat ismerik el, a világ legnagyobb, 31 országában zajló független munkáltatói márkakutatása alapján. A hazai munkavállalók visszajelzése szerint a Veolia Energia Magyarország Zrt. a legvonzóbb munkahely az energetika és közműszolgáltatás szektorban.

 

Az elemzés a 18-64 éves korosztály véleményét gyűjti össze, Magyarországon közel 7,800 fő vett részt a kutatásban. A válaszadók 10 gyakorlati szempont alapján értékelik a vállalatokat, az elemzés kiértékelése betekintést enged a potenciális alkalmazottak munkahely-választási szempontjaiba és motivációiba. A kutatás alapján Magyarországon a legfontosabb tényező a vonzó munkabér és juttatási csomag, a válaszadók 73%-a jelölte meg leghangsúlyosabb értékelési szempontként. A hazai munkavállalók ezen kívül nagyon fontosnak tartják a kellemes munkahelyi légkört (68%), a vállalat pénzügyi stabilitását (62%), de a hosszú távú biztonság (60%), és a munka-magánélet egyensúlya (58%) is a munkavállalók kiemelt preferenciái közé sorolható. A személyes karrierépítés lehetősége is lényeges szempont, valamint a válaszadók kétharmada várná el a munkáltatójától, hogy szakmai képzési lehetőséget biztosítson számára.

 

A Veolia Energia Magyarország számára kiemelt jelentőségű a munkavállalók és a pályakezdők szakmai támogatása, a vállalat az elmúlt években számos pályaorientációs képzést és előadást tartott. Legutóbb a ’Yes WEDO’ program keretében diákoknak mutatták be a cégcsoport működését, a fenntarthatóság, környezetvédelem és biodiverzitás fenntartása érdekében végzett tevékenységeit, valamint a nemi sokszínűség és szakmai egyenlőség megteremtésének fontosságának és megvalósításának kérdéseit.

A vállalat 2021-ben elindította saját utánpótlásprogramját is, a Veolia Akadémiát, amely oktatással egybekötött munkalehetőséget kínál pályakezdők és pályát módosítók számára egyaránt. A program több szakterületen nyújt versenyképes tudást és készíti fel a jövő munkatársait a szakma kihívásaira, vállalat már az oktatás ideje alatt fizetett munkaviszonyt kínál a programban résztvevőknek. A képzés különböző helyszíneken, a Veolia Csoport pécsi, budapesti, ajkai és debreceni telephelyein indult el.

 

„A vállalatunk sikerei és a szolgáltatásaink minősége elsősorban a megbízható és megfelelő szakképesítésű munkavállalóinknak köszönhető, ezért kulcsfontosságú, hogy számukra stabil, professzionális és hosszú távú lehetőségeket, továbbá kellemes munkakörnyezetet biztosítsunk. Büszkék vagyunk az elismerésre, a jövőben is azon dolgozunk majd, hogy a lehető legvonzóbb munkahelyet teremtsük meg.” – mondta el Palkó György, a Veolia Energia Magyarország Zrt. vezérigazgatója.

 

A Veolia Energia Magyarország Zrt. a hazai energia-, víz- és hulladékgazdálkodási piac egyik vezető szereplője. A vállalatcsoport több mint 3000 alkalmazottja számtalan település, intézmény és iparvállalat számára nyújt szolgáltatásokat az erőforrásokkal való hatékony gazdálkodáshoz, miközben víziközmű és távfűtési üzletágai családok százezrei számára biztosítják az ivóvizet, és tízezrei számára a hőszolgáltatást.

 

***

 

A Veolia Magyarország cégcsoportról:

 

A Veolia Energia Magyarország Zrt. a hazai energia-, víz- és hulladékgazdálkodási piac egyik vezető szereplője.

 

Energetikai üzletága több mint 60 állami és önkormányzati intézményt, 66 egészségügyi és szociális intézményt és 57 ipari telepet lát el energiával, távhőszolgáltatóként 14 városban több mint 270 000 távfűtött lakás és közintézmény fűtéséről gondoskodik. A cégcsoport által évente értékesített villamosenergia közel 623 ezer lakos éves fogyasztását képes biztosítani.

 

A Veolia víz üzletága leányvállalatai révén évente 15,6 millió m3 egészséges ivóvizet juttat el lakossági fogyasztóihoz, ezen felül 193,3 millió m3 szenny- és csapadékvíz elvezetéséről és kezeléséről gondoskodik, így 2,2 millió lakost lát el Magyarországon.

 

A társaságcsoport a víz- és szennyvíztechnológiai, valamint a mérnöki és mélyépítési szolgáltatások terén is a magyar piac meghatározó szakcégei közé tartozik.

 

A Veolia hulladékgazdálkodási üzletágának célja a hulladékok megfelelő szelektálása és újrahasznosítása a természeti erőforrások megóvása érdekében. Tevékenységei közé tartozik a speciális ipari hulladékok biztonságos és professzionális ártalmatlanítása és újrahasznosítása, a veszélyes és nem veszélyes hulladékok kezelése, valamint biohulladék hasznosítás is.







0


Ön szerint esélyes a Tisza Párt a Fidesz leváltására?




0
0

hírek innen, onnan

A Netflix egyik legjobb történelmi sorozata

A történelmi sorozatok és minisorozatok kínálata ma már szinte végtelen, ám sok néző számára nehéz igazán bevonódni egy-egy...

Rendkívüli csúcstalálkozót tart Donald Trump fenyegetései miatt az Európai Unió, akár kereskedelmi háborúvá is fajulhat a Grönland körüli konfliktus

Az Európai Uniónak van is egy 93 milliárd eurós válasza, szóval villámgyorsan hűteni kellene a kedélyeket.

Nem csak a zsír emeli meg a koleszterinszintet: ez az összetevő a valódi ludas

Évek óta azt halljuk, hogy a koleszterinproblémákért a zsíros ételek a felelősek, mégis rengetegen tapasztalják, hogy a szigorú diéta...

Súlyos vonatbaleset történt Spanyolországban, legkevesebb 21-en meghaltak

Az ütközés a dél-spanyolországi Córdoba közelében történt.

Döbbenetes levonulás és dráma az Afrika-kupa döntőjén, Mourinho pusztító válasza a Real-kispadra - külföldi körkép

Ezek voltak a legfontosabb és legérdekesebb vasárnapi hírek a külföldi foci világában és a nemzetközi átigazolási piacon.

Daciával nyerték meg a Dakar-ralit, de a Defender is tarolt

Új királyt avattak a szaúdi sivatagban, történelmet írt a Defender, és amikor két másodperc dönt – mutatjuk az idei Dakar-rali...

0

Sport

Ezt már a Liverpool-szurkolók sem bírják cérnával, Szoboszlai szóba sem került

Arne Slot újra magyarázkodni kényszerült, miután csapata nem bírt az újonc Burnley-vel.

A magyar sportoló ijesztő esése után azonnal le kellett állítani az Eb-futamot

Riválisa elsodorta a Fradi rövidpályás gyorskorcsolyázóját, aki a palánkba csapódott az Európa-bajnokságon.

Balhé a kézilabda Eb-n: a torna sztárja beleszállt az edzőbe, földrengés jöhet

A kínos kudarc „olyan kézilabda-földrengést okozhat, amelynek következményei beláthatatlanok”.

Edzője már nyilvánosan kritizálja, rövidesen megszabadulhat klubja a magyar válogatott védőtől

Bár ősszel a kapitányi karszalagot is megkapta, az edzőváltással megjárta.

Egy éve Kecskemétre készült, ha nincsenek az amerikaiak, talán sosem lesz rekorder

A zöld-fehérek nem lehetnek elég hálásak a New York Citynek, sem a futballista bizonyítási vágyának.

Venus Williams visszatért az Australian Openen, teljes összeomlás lett a vége + videó

Venus Williams öt év után visszatért az Australian Openen, a közönség állva tapsolta őt.

Megérkezett Angliába a Ferencvárost 4,7 milliárd forintért elhagyó Tóth Alex

Mindenidők legdrágábban értékesített NB I-es futballistája lesz.

Saját közönsége fütyülte ki a Real Madrid játékosait

Az elmúlt időszak eseményei után a madridi közönség kifejezte nemtetszését.

Újabb magabiztos sikert aratott és továbbjutott a magyar válogatott csoportbeli riválisa

35 percig bírták a lengyelek az iramot. Az eddig hibátlan gárda két nap múlva néz szembe a mieinkkel az Európa-bajnokságon.

Szoboszlai Dominik megszólalt a kihagyott büntetője után

A 25 éves középpályás nehéz hetet zár le.

0
0

Bulvár

A holnapi nap brutális lesz, és senki sem lesz kivétel alóla

Január harmadik hétfőjét az év legnyomasztóbb napjának tartják, ami könnyedén maga alá temethet minket. Ne hagyd, hogy ez történjen!

Orbán Viktortól ezt kapta születésnapjára Tóth Gabi, kíméletlenül lecserélték

Január 17-én ünnepelte születésnapját a magyar énekesnő, azonban amit a miniszterelnöktől kapott ajándékba arra igazán nem számított.

Titkos orosz kórház áll Magyarország közepén, a látványtól azonnal padlót fogsz

Valami egészen különlegeset felejtettek itt, hátborzongató a hidegháborús látvány.

Belepiszkált a kormány az özvegyi nyugdíjba: mutatjuk, mekkora összeg jár

Így változik az özvegyi nyugdíj feltételrendszere 2026-ban, ennyit kapnak az érintettek az új szabályok alapján.

Ez a csillagjegy lesz 2026 legnagyobb nyertese: pénz, siker és szerelem vár rá

Ez az év nem a kapkodásról szól, hanem arról, hogy a befektetett energia végre kézzelfogható eredménnyé válik és egy csillagjegy számára ez lesz a valóság.

Ezzel átrajzolnák a régiónkat, Magyarország most hatalmasat szakíthat

Egy üzlet, ami Orbánéknak is aranyat érhet.

Szülészeti erőszak egy apa szemével: Próbáltam megteremteni azt a világot, amiben lennie kellett volna

Az apák szerepét és megélését méltatlanul elhanyagoljuk, amikor a szülésekről beszélünk, pedig lehet, hogy éppen az ő bevonásuk, felkészítésük segítene mindenkinek kezelni a nehéz helyzeteket.

A volt osztrák kancellár szerint a liberálisként indult Orbán abszurd világba sodródott

A magyar miniszterelnök, Viktor Orbán vétói nem tudják megállítani az EU fejlődését – nyilatkozta Wolfgang Schüssel volt osztrák kancellár. A poitikus szerint az EU-nak függetlenné kell válnia az orosz gáztól

Újabb gyomros Robert Ficoéktól a felvidéki magyarságnak, kegyetlen dolgot terveznek véghezvinni

A jó kormányzati kapcsolatok ellenére számos intézkedés tragikus hatással van a felvidéki magyarságra.

Megtorlás indult Dobrev Klára ellen

Dobrev Klára mentelmi jogának felfüggesztését kezdeményezték az Európai Parlamentnél Hankó Balázs feljelentése nyomán

Nincs víz, benzin és áram a karibi országban, ráadásul Kubánál csak Ukrajna veszít több lakost

A venezuelai események nyomán ismét kiéleződött az amerikai-kubai feszültség. Bár a szigetet a kommunisták vaskézzel tartják kézben, a gazdaság összeomlóban van, ráadásul az elmúlt öt évben Ukrajna után Kuba

Nóci volt a ValóVilág bombázó műsorvezetője: 50 évesen így néz ki a friss videón

Czifra Noémit Nóci néven ismerte meg az ország a ValóVilág dögös műsorvezetőjeként.

0